top of page

 

 

 

Antoinettka je naše hvězdička. Pořídili jsme si ji jako druhou, necelý rok po příchodu Juditky. Tenkrát nás okouzlila hned na fotce, kterou nám paní chovatelka poslala. Malinká Antoinettka na ní stála ve výstavním postoji a měla při tom takový ten šibalský pohled. Ta holčička prostě měla jiskru a my jsme měli štěstí, že jsme ji viděli. 

 

Jeli jsme se na ni tenkrát "podívat" do Mladé Boleslavi a zpátky už jsme se vraceli o jednoho člena početnější. Tehdy byla taková, že ji absolutně nic nerozházelo, takže i cestu zvláda bez jediného pípnutí.

K nám domů si nakráčela jako kdyby jí to tu vše už dávno patřilo a první co udělala- vyčůrala se na plínku a odběhla. Vůbec nic za to nechtěla!! :D My jsme na ni nevěřícně koukali a já za ni ještě marně zvolala: "dobrůtka..."  Pěkně nás tím dostala a my za chvíli poznali, že je to prostě takové dobrotisko, co vše udělá "zadarmo". Dnes už samozřejmě zná svoji cenu. :)

 

Antoinettka je ohromě komunikativní, když na Vás koukne, víte že Vám něco říká. Když má náladu, jde se pomazlit, když se raduje, vycení zuby a vykouzlí na svém černém psím ksichtíku tak úžasně vtipný americký úsměv.

Její silnou stránkou je také vítání. Pokud k nám náhodou někdy zavítáte, odložte si prosím všechno, o co nechcete přijít a pokud náhodou máte po ruce brnění, NASADIT! Já osobně mám bohaté zkušenosti, kterými jsem obohacována po každých pěti minutách co se odvážím vzdálit z domu. Tahle holčička by nás občas prostě láskou nejraději snědla a podle toho také často vypadáme. 

 

Bohužel pro ni se narodila tak krásná, že by byl hřích ji na těch výstavách neukázat a tak chuděrka musí kam si panička usmyslí. :) Spoustu výstav již absolvovala a další spousta ji a také nás ještě čeká. Na vše se ale velmi těšíme.  

 

Antoinettka je prostě ta nejšikovnější holčička na světě a dělá nám jen a jen velkou a obrovskou RADOST, jak ve výstavních kruzích tak doma na sedačce. 

 

 

Antoinetta Il segreto dell´amore

Il segreto dell´amore

datum narození: 5. 2. 2013

výška: 36 cm

barva: černá, bílý znak

luxace pately: 0/0

dědičné oční vady: neg. (10/14)

vyšetření srdce:

nahoru

ANTOINETTA

Antoinettka

antošik.jpg
zdraví A
bottom of page