O NÁS

Jsme malá rodinná chovatelská stanice s možná trochu úsměvným, ale trefným názvem PICCOLO BANDITO. Tato stanice vznikla v roce 2014, je tedy poněkud nová, ale o to více si užíváme každé zkušenosti a zážitků jak se štěňátky tak s jejich novými majiteli. 

 

 

Mým prvním italským chrtíkem byla modrá fenka DEBORAH GA-HE-MI. Dostala jsem ji když mi bylo pět a Deborka se záhy stala mou velkou přítelkyní. Velice rychle jsme si toto plemeno zamilovali a po jejím odchodu jsm neváhali v tomto plemeni i nadále pokračovat. Rozhodli jsme se otevřít novou kapitolu s dalším italským chrtíkem. A tak přišla malinká, malilinkatá Juditka.

Tenkrát jsme ještě netušili, že se z nás jednou stanou nadšení vystavovatelé a že vznikne tato chovatelská stanice. 

Od pořízení Juditky neuběhl ani rok a už jsme věděli, že potřebujeme další posilu do party. Antoinettka nás okouzlila na první pohled.

 

A tak jsme tu,...jezdíme po výstavách, setkáváme se s přáteli, s chrtíky i nechrtíky, s chrty i nechrty,  a těšíme se na naše další ŠTĚŇÁTKA...

 

  

Máte zájem o štěně z naší chovatelské stanice? 

Naše fenky jsou pravidelně očkované, odčervované a kontrolované naším veterinářem.

Naše fenky jsou testované na dědičné oční vady a luxaci pately. Obojí s negativním výsledkem.

S majiteli našich štěňátek jsme rádi v kontaktu, nabízíme jim přátelství a veškerý chovatelský servis.

Každé štěně půjde do nového domova odčervené, očkované a očipované s průkazem původu a europassem, odnese si také nadstandartní výbavu do začátku.

Nezapomeňte, 

že i my se snažíme pro naše štěňátka vybrat ty nejlepší páníčky a umístit je pouze do těch nejlepších rukou a milujících domovů.

Proč si vybrat právě nás:

Naše fenky a posléze i Vaše štěně, žijí v příjemném a čistém prostředí, jsou zahrnováni láskou a veškerou potřebnou péčí, což je důležité i pro ranou socializaci štěňátka.

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat

V případě zájmu Vás rádi přivítáme na nezávazné návštěvě, abyste měli možnost prohlédnout si vše na vlastní oči. 

e-mail: zuuzzaanna@seznam.cz

tel.: +420 602 288 660

Bude nám potěšením poradit Vám s výchovou štěněte, rádi s Vámi zkonzultujeme všechny možnosti seberealizace italského chrtíka. Pokud budete mít zájem budeme Vám prvním průvodcem ve světě výstav a uvedeme Vás i do toho závdního či coursingového.