top of page

O NÁS / About us

Mým prvním italským chrtíkem byla modrá fenka DEBORAH GA-HE-MI. Dostala jsem ji když mi bylo pět let a Deborka se záhy stala mou velkou přítelkyní. Velice rychle jsme si toto plemeno zamilovali a po jejím odchodu jsm neváhali v "chovu" italáčků nadále pokračovat. Rozhodli jsme se otevřít novou kapitolu s dalším italským chrtíkem. A tak přišla malinká, malilinkatá Juditka.

Od pořízení Juditky neuběhl ani rok a už jsme věděli, že potřebujeme další posilu do party. Antoinettka nás okouzlila na první pohled.

Tenkrát jsme ještě netušili, že se z nás jednou stanou nadšení vystavovatelé a že vznikne tato chovatelská stanice, která dnes už čítá hromadu zapálených, vzájemně spřátelených rodin. 

A tak jsme tu,...jezdíme po výstavách, setkáváme se s přáteli, s chrtíky i nechrtíky, s chrty i nechrty,  a těšíme se na naše další ŠTĚŇÁTKA...

 

  

DSC_1302.jpg

Pro naše štěňátka se vždy snažíme vybrat ty nejlepší páníčky a umístit je pouze do těch nejlepších rukou a milujících domovů.

DSC_0958.JPG

It´s our priority to pick the right family for each of our puppies, therefore we are very careful about new owners and we ask a lot of questions :) 

Proč štěňátko právě od nás

More facts and info

Naše fenky jsou pravidelně očkované, odčervované a kontrolované naším veterinářem.

Naši chrtíci absolvují důležitá zdravotní vyšetření (některá i opakovaně) 

S majiteli našich štěňátek jsme rádi v kontaktu, nabízíme jim přátelství a veškerý chovatelský servis.

Každé štěně půjde do nového domova odčervené, očkované a očipované s průkazem původu a europassem, odnese si také nadstandartní výbavu do začátku.

Naše fenky a posléze i Vaše štěně, žijí v příjemném a čistém prostředí, jsou zahrnováni láskou a veškerou potřebnou péčí, což je důležité i pro ranou socializaci štěňátka.

V případě zájmu Vás rádi přivítáme na nezávazné návštěvě, abyste měli možnost prohlédnout si vše na vlastní oči. 

Bude nám potěšením poradit Vám s výchovou štěněte, rádi s Vámi zkonzultujeme všechny možnosti seberealizace italského chrtíka. Pokud budete mít zájem budeme Vám prvním průvodcem ve světě výstav a uvedeme Vás i do toho závdního či coursingového. 

Contact us

z.gieblova@gmail.com

tel. +420 602 288 660

telefonujte po 17. hodině (17-20:00)

Čs. armády 837, 562 01 Ústí nad Orlicí

DSC_0454.jpg

Visit us

Návštěva je možná po domluvě v Ústí nad Orlicí 

bottom of page