top of page

Čekáme štěňátka!


V lednu 2021 proběhlo plánované spojení Ernestky a Berýska.

Ernestine Piccolo Bandito x Bonitas Spirit De Beers Millenium Star


na štěňátka se těšíme v polovině března 2021!


Hodně mi voláte a píšete s dotazy, jak postupovat, když byste o štěňátko od nás měli zájem. Rezervace předem u nás nefungují. Přeci jen, většina zájemců má o štěňátku nějakou představu, ať už v barvě nebo pohlaví. Příroda je nevyzpytatelná, dopředu se nedá říct, jaká štěňátka budeme mít k zadání. Fenky, pejsci, standardní, mazlíčci.....ve chvíli, kdy víme, co můžeme nabídnout je ta správná chvíle k jejich rodělení vybraným majitelům.


Se zadáním nespěcháme, majitele si pečlivě vybíráme, jsme rádi když si s nimi sedneme i po té lidské stránce, jsme rádi když funguje vzájemná důvěra. Pokud patříte k zájemcům o jednoho z očekáváných banditů, budu moc ráda za nějaký ten e-mail s krátkým představením budoucí rodiny a jejího životního rytmu. Ještě lépe telefonát :)


z.gieblova@gmail.com

nebo telefonicky kterýkoliv den, v týdnu mezi 17-20 hod.


A jaké majitele hledáme my? Hledáme spíše akční rodinky, se smyslem pro humor, kteří by byli ochotni čas od času vážit svou cestu na nějakou tu psí akci a setkali se s námi. Do účasti na výstavách či dostizích nikoho nenutíme, ale vždy budeme rádi třeba jen za Vaši přítomnost a podporu.

Vrh "H" je externím vrhem, štěňátka budou odchována v Českých Budějovicích.

Dalším plánovaným vrhem letošního roku je vrh I, více na štěňátka > plány

Comments


Aa

bottom of page