top of page

Klubová premiéra Cilliánkova a bandití setkání


18. 11. se v Praze uskutečnila Klubová výstava KCHICH. Je to vždy velice prestižní a sváteční událost. Tentokrát však bandity reprezentoval jediný zástupce a to rovnou ten nejmladší - Cillianek :) Byl velice šikovný a v těžké konkurenci dvou psů si vysloužil druhé místo za krásným importovaným psíkem Noťasem (Nothing Compares to You de Magistris). Aby toho nebylo málo, obdržel od paní rozhodčí nominaci do soutěže Nejlepší hlava, kterou v samotném závěru výstavy také vyhrál! Domů si odnesl krásný pohár, který mu mezi 63 dalšími chrtíky vybojovala jeho nádherná dlouhá hlavička :)

Aby také neuspěl, když mu fandit přijel jeho, o chvilku mladší, bráška Carvalhas se svou rodinkou. Moc rádi jsme je viděli, kluci jsou to opravdu povedení :)

Velkým překvapením a radostí pro nás bylo setkání s naší Bathildičkou, sestřičkou našeho Puclíka, kterou jsme hrozně dlouho neviděli. Všechny přítomné bandity jsme nezapomněli zvěčnit na památeční fotografii. Majitelům hroozně moc děkujeme, že za námi do Prahy přijeli. Není pro nás větší radosti , než když ty naše ratolesti můžeme opět vidět a pomazlit. Však je to snad včera, co jsme je 7týdenní vozili v kočárku a jsou to naše vypiplaná miminka!

Na Cilliánka jsme pyšní, reprezentoval velice statečně a věřím, že na příští výstavě už přibydou i nějaké ty bandití posily :)

Aa

bottom of page