Prague Expo Dog

November 1, 2016

 

Poslední říjnový víkend nás čekala první halová výstava. Přihlášená byla jak malá Bernadettka tak její mamka Antoška a obě výstavy jsme si plánovali patřičně užít. 

 

Bernadettce už je 6 měsíců a postoupila tedy do kategorie dorostu. V konkurenci ji čekala oba dny jedna další fenka. Do tříd štěňátek a pak i dorostu se hlásí takzvaně "na zvykačku" a o žádné tituly se zatím nesoutěží. Trochu jsem doufala, že v hale, kde je přeci jen mnohem větší ruch než na výstavě venkovní, Bernadettku sranda přejde a nebude v kruhu tolik hopsat. Opak byl však pravdou, ale i přes to jsme se dohopsali k známce Velmi nadějný 1 a to oba výstavní dny.

 

Poprvé byly závěrečné soutěže zde v Praze otevřeny také pro dorostence. A tak jsme s tímto oceněním mohli počkat do odpoledne a doufat v nějaké pěkné umístění i mezi ostatními plemeny. U doufání to však také skončilo. Do záverečného kruhu nastoupila asi stovka jedinců všech různých plemen a situace byla asi taková, že z jedné strany očmuchával Bernadettku franzouzský buldoček zatímco zpředu ji v čumáčku lechtaly chlupy šeltie a ona nevěděla s kým by si pohrála dřív. Opravdu nevím, jak byli tři nejlepší dorostenci vybráni, ale každá příležitost zkusit si předvedení ve velkém kruhu je k nezaplacení a tak jsme za ni rádi.  

 

Antoinettka oba dny svou třídu šampionek vyhrála, ale žádné větší tituly se již, i přes její krásné předvedení, nekonaly.

 

 

 

Please reload

a

Články

Vrh G je na světě!

August 12, 2019

1/10
Please reload

Další příspěvky..
Please reload

© by zooza, proudly created with wix.com

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now