top of page

Vánoční sraz chrtů

Před Vánocemi jsme nevěděli coby a tak jsme se nechali inspirovat Ostravskými "kolegy" a rozhodli se uspořádat jeden takový chrtí sraz i u nás v Hradci Králové.

Byla jsem zvědavá, jaký bude ohlas, protože jsem až donedávna netušila, kolik chrtů by se tak v okolí mohlo vyskytovat. Už podle facebookové události, která byla pro tento účel založena, však bylo zřejmé, že sami snad nebudeme.

Vize celého setkání byla asi taková-setkat se, poznat se, popovídat si, vyfotit se u vánočního stromečku, projít se a případně co kdo bude chtít.

A tak jsme se plni očekávání v úterý 23. prosince ráno nasadili oblečky a vydali se do centra našeho krásného města. Tam už k mé radosti několik účastníků postávalo. Byli tam tři vipetky, barzoj a malá vlkodaví slečna, pár známých chrtíků, adoptovaní greyhoundi a další ještě pochvíli dorazili. Celkem se nakonec sešlo asi 17 chrtů, od malých po ty největší a tak jsme mohli pořídit onu vytouženou hromadnou fotografii pod Vánočním stromečkem.

Dále jsme se vydali na procházku podél Labe a potom už podle potřeb a možností každého. Ti co už nemohli nebo příliš mrzli se po chvíli odpojili, jiní zůstali až do samého konce, kde došlo k vypouštění do volné přírody :) (velcí chrti si tak perfektně zařádili.)

Celá akce se povedla a řekla bych, že pro všechny byla příjemným předvánočním zpestřením. Domluvili jsme se na dalším opakování!

Aa

bottom of page